Ontwerp zonder titel (20)
23 Oktober 2023

Safety Partner van de week - Total Antwerpen

Onze Verwater Coating ploeg op Total Antwerpen is Safety Partner van de week geworden! Tijdens turnaround werkzaamheden was alles telkens correct afgespannen, het stof werd goed opgevangen en er is volledig conform de veiligheidsregels gewerkt.

Bij zo’n mooie titel komt ook een mooie prijs kijken. Er mag €1.000 gedoneerd worden aan een goed doel naar keuze. Onze ploeg heeft gekozen voor Beyond The Moon. Beyond The Moon biedt ongeneeslijk zieke kinderen en hun familie een zorgeloze vakantie. We zijn trots op ons team en het goede doel!

Ontwerp zonder titel (20)

Op de foto ons Coating team

Links de dagploeg | Rechts de nachtploeg

Vergelijkbare artikelen

25 Maart 2024

Continuïteit en Samenwerking

Binnen Verwater Industrial Services streven we naar langdurige relaties met onze klanten, waarbij onze projectmanagers en contractmanagers een essentiële rol spelen. Tegelijkertijd erkennen we ook de waarde van onze ervaren collega's die op enig moment toe zijn aan welverdiende rust, zoals VUT of pensioen.